В Овідіополі говорили про навчальні заклади – ДОБРОСЛАВ СЬОГОДНІ

В Овідіополі говорили про навчальні заклади

11 вересня голова Овідіопольської райдержадміністрації Володимир Левчук, за участю голови районної ради Олега Маклашевського, радника з питань соціальної політики Олександра Ворохаєва  начальників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних організацій провів апаратну нараду.

Повідомляє сайт ОВІДІОПОЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Овідіопольської РДА.

Нараду розпочали з хвилини мовчання за померлим 10 вересня 2017 року почесним жителем Овідіополя, почесними будівельником України – Гайдаржі Віталієм Івановичем.

В. Левчук: «Гайдаржі Віталій Іванович, народився 1 січня 1938 року в селі Затишшя Фрунзівського району, Одеської області. 10 вересня 2017 року після важкої тривалої хвороби Віталій Іванович пішов з життя.

Гайдаржі В.І. після семирічки поїхав до Одеси, в 1953 році закінчив ремісниче училище № 6 та отримав фах столяра-червонодеревника. В 1958 році закінчив будівничий технікум в Акмолінську, в 1970  отримав  диплом будівельника в Одеському інженерно-будівельному інституті.

Віталій Іванович пройшов шлях від майстра до начальника будівельної організації. З 1989 року незмінний керівник Великодолинської пересувної механізованої колони №1 (ПМК). На його рахунку будівництво Овідіопольського Палацу спорту ім. В.І. Дукова, дошкільного закладу «Калинка», Будинку правосуддя, приміщення податкової інспекції і районного управління юстиції, автостанції. Також він збудував дві вулиці котеджів, Будинок культури на 400 місць, магазин.

Крім того, підприємство ПМК №1 під його керівництвом, ремонтувало і провело газифікацію в селі Нова Долина, збудувало кілька багатоповерхівок, адмінбудинків, в тому числі й селищної ради, котельні в школах та установах: Великодолинського, Кароліно-Бугаз, Миколаївці, Авангарді, Петродолинському, Йосипівці, Доброолександрівці, Барабої.

В 1956 році був нагороджений медаллю «За освоєння цілинних земель», відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації, має звання «Почесний будівельник України», яким був нагороджений в 2007 році», – завершив очільник району після чого обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, а саме готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року.

–                     Сформована мережа навчальних закладів. Стовідсоткове охоплення загальною середньою освітою дітей шкільного віку, збільшено показник охоплення  різними формами дошкільної освіти дітей віком від 3 до 6 років до 88%, – розпочала свій виступ начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Григораш.

Вона також додала, що охоплено 100 % підвезення дітей, які проживають поза межами пішохідної доступності до загальноосвітніх навчальних закладів  і додому. Усі загальноосвітні навчальні заклади підключені до Інтернету, WI-FI. Проведено процедурні переговори з Укртелекомом, Геонікснетом та Праймнетом щодо підвищення швидкості Інтернету. Протягом 14 – 19 серпня 2017 року перевірено стан готовності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року.

Протягом літнього періоду 2017 року по загальноосвітнім закладам району проводилися капітальні ремонти: покрівля  в Барабойській та Роксоланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У Великодолинській ЗОШ № 2 відбулася заміна вікон та систем водопостачання і водовідведення. Ведуться проектні роботи по реконструкції Новодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та завершені роботи по консервації добудови Петродолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Крім того очільник освіти додала, що завершені роботи по капремонту Таїровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у Великодолинському НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей) – переобладнали приміщення в клас. В Калаглійській, Петродолинській, Кароліно-Бугазькій закладах освіти – відновлена система каналізування та опалення;

В  Овідіопольському НВК  гімназія № 1 в будівлі початкової школи відремонтовані коридори, системи водопостачання, каналізування та електроосвітлення. В Молодіжненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося оздоблення кабінетів, а в Новоградківській школі відремонтували підлогу, стелі, двері та провели  поточний ремонт класної кімнати.

За словами начальника відділу совіти виконана експертиза технічного стану будівлі початкової школи Овідіопольського НВК  (ЗОШ І-ІІІ ступенів–гімназія), по вул. Портова, 27.

Важливою тезою пролунало, що на виконання наказу МОН України від 13.07.2017 року № 1021 Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймає участь у пілотному проекті «Нова українська школа». Для вищезазначеного проекту відділом освіти закуплено спеціальні парти-одиночки, проектор.

Відповідно до державного та обласного фінансування заплановано закупити шкільні меблі, запущено та проведено тендерну процедуру на комп’ютерний клас (оздоблення) та мультимедійну техніку.

І на останок К. Григораш додала: «Рішенням Овідіопольської районної ради від 21 липня 2017 року виділено кошти в сумі 1 560 000,00 гривень, як співфінансування місцевого бюджету на придбання 2  шкільних автобусів (у розрахунку не менше 30 відсотків за рахунок коштів місцевого бюджету та не більше 70 відсотків коштів з державного бюджету). Очікуємо кошти з державного бюджету».

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Джерело:  ОВІДІОПОЛЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*